Translation Clone (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: All
hr: Svi

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: URL aliases
hr: URL nadimci
