Translation Clone (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: All
it: Tutti

en: Clone
it: Clona

en: Visibility settings
it: Impostazioni visibilità

en: Date formats
it: Formati di data

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Multilingual content
it: Contenuto multilingue

en: Source language
it: Lingua di origine

en: URL aliases
it: Alias URL

en: Block languages
it: Lingue del blocco
