Translation Clone (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: All
lv: Visi

en: Clone
lv: Klonēt

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: Date formats
lv: Datuma formāti

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Source language
lv: Avota valoda

en: URL aliases
lv: URL aizstājvārdi
