Translation Clone (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: All
nl: Alle

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Date formats
nl: Datumnotaties

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Multilingual content
nl: Meertalige inhoud

en: Redirects
nl: Omleidingen

en: Source language
nl: Brontaal

en: URL aliases
nl: URL-aliassen

en: Block languages
nl: Bloktalen

en: Entity translation
nl: Entiteitvertaling

en: Target language
nl: Doeltaal

en: All paths
nl: Alle paden
