Translation Clone (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: All
sv: Alla

en: Clone
sv: Klona

en: Visibility settings
sv: Inställningar för synlighet

en: Date formats
sv: Datumformat

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Redirects
sv: Omdirigeringar

en: Source language
sv: Källspråk

en: URL aliases
sv: URL-alias

en: Entity translation
sv: Översättning av objekt
