Translation Clone (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: All
tr: Tümü

en: Clone
tr: Kopya

en: Visibility settings
tr: Görünürlük ayarları

en: Date formats
tr: Tarih biçimleri

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Source language
tr: Kaynak dil

en: URL aliases
tr: Url takma adları
