Translation Clone (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: All
vi: Tất cả

en: Clone
vi: Nhân bản

en: Visibility settings
vi: Các thiết lập hiển thị

en: Date formats
vi: Định dạng ngày tháng

en: Multilingual content
vi: Nội dung đa ngôn ngữ

en: URL aliases
vi: URL ảo
