Translation Clone (7.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: All
ca: Tot

en: Clone
ca: Clona

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: Date formats
ca: Formats de data

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Multilingual content
ca: contingut multiidioma

en: Source language
ca: Llengua de la font

en: URL aliases
ca: Àlies d'URL

en: Entity translation
ca: Traducció d'entitats
