Translation Clone (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: All
cs: Vše

en: Clone
cs: Klonovat

en: Visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti

en: Date formats
cs: Formáty data

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Source language
cs: Zdrojový jazyk

en: URL aliases
cs: URL aliasy
