Translation Clone (7.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: All
el: Όλες

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας

en: Date formats
el: Μορφές ημερομηνίας

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Source language
el: Γλώσσα προέλευσης

en: URL aliases
el: Ψευδώνυμα URL
