Translation Clone (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Custom breadcrumbs
eu: Ogi-apur egokituak

en: All
eu: Guztiak

en: Clone
eu: Klonatu

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: Date formats
eu: Dataren formatuak

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Source language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: URL aliases
eu: URL ezizenak

en: Entity translation
eu: Entitateen itzulpena
