Translation Clone (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: All
fi: Kaikki

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Visibility settings
fi: Näkyvyysasetukset

en: Date formats
fi: Päivämäärämuodot

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Multilingual content
fi: Monikielinen sisältö

en: Source language
fi: Lähdekieli

en: URL aliases
fi: Osoitealiakset

en: Block languages
fi: Lohkojen kielet

en: Entity translation
fi: Entiteettien kääntäminen
