Translation Clone (7.x-2.0-beta2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Custom breadcrumbs
fr: Fils d'Ariane personnalisés

en: All
fr: Tout

en: Clone
fr: Cloner

en: Visibility settings
fr: Paramètres de visibilité

en: Date formats
fr: Formats de date

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Multilingual content
fr: Contenu multilingue

en: Redirects
fr: Redirections

en: Source language
fr: Langue d'origine

en: URL aliases
fr: Alias d'URL

en: Block languages
fr: Langues du bloc

en: Entity translation
fr: Traduction d'entité
