Translation Clone (7.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: All
pl: Wszystko

en: Clone
pl: Klonuj

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Date formats
pl: Format daty

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Multilingual content
pl: Treść wielojęzyczna

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: Source language
pl: Język źródłowy

en: URL aliases
pl: Aliasy adresów

en: Entity translation
pl: Tłumaczenie encji
