Translation Clone (7.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: All
pt: Tudo

en: Clone
pt: Clonar

en: Visibility settings
pt: Configurações de visibilidade

en: Date formats
pt: Formatos de data

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: Source language
pt: Idioma de origem

en: URL aliases
pt: URLs alternativas

en: Entity translation
pt: Tradução da entidade
