Translation Clone (7.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Custom breadcrumbs
pt: Navegações estruturais personalizadas

en: All
pt: Todos

en: Clone
pt: Clonar

en: Visibility settings
pt: Configurações de visibilidade

en: Date formats
pt: Formatos de data

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Source language
pt: Idioma fonte

en: URL aliases
pt: URLs alternativos

en: Block languages
pt: Idiomas do bloco

en: Entity translation
pt: Tradução de entidade
