Translation Clone (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: All
ro: Toate

en: Clone
ro: Clonare

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: Date formats
ro: Formate de dată

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Source language
ro: Limbă sursă

en: URL aliases
ro: Pseudonime URL
