Translation Clone (7.x-2.0-beta2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Custom breadcrumbs
ru: Пользовательская строка навигации

en: All
ru: Все

en: Clone
ru: Клонировать

en: Visibility settings
ru: Настройки видимости

en: Date formats
ru: Форматы дат

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Multilingual content
ru: Многоязычное содержимое

en: Source language
ru: Исходный язык

en: URL aliases
ru: Синонимы URL

en: Entity translation
ru: Перевод сущностей
