Translation Clone (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Clone
sk: Klonovať

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: Date formats
sk: Dátumové formáty

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Source language
sk: Zdrojový jazyk

en: URL aliases
sk: URL aliasy
