Translation Clone (7.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Clone
ta: போலிகை

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: URL aliases
ta: URL மாற்றுவழிகள்
