Translation Clone (7.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Custom breadcrumbs
uk: Власні навігаційні лінійки

en: All
uk: Все

en: Clone
uk: Клонувати

en: Visibility settings
uk: Налаштування видимості

en: Date formats
uk: Формати дати

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Multilingual content
uk: Багатомовний матеріал

en: Source language
uk: Вихідна мова

en: URL aliases
uk: Синоніми URL

en: Block languages
uk: Мови блоку

en: Entity translation
uk: Переклад сутності
