Translation Clone (7.x-2.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: All
az: Hammısı

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Source language
az: Mənbə dili

en: URL aliases
az: URL ləqəbləri
