Translation Clone (7.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Settings
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Visibility settings
be: Налады бачнасці

en: URL aliases
be: URL псеўданімы

en: Block languages
be: Блок моваў
