Translation Clone (7.x-2.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: All
bo: ཡོངས

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Visibility settings
bo: མཐོང་ཐུབ་པར་སྒྲིག་འགོད

en: URL aliases
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན
