Translation Clone (7.x-2.0-rc1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Custom breadcrumbs
de: Benutzerdefinierte Pfadnavigation

en: All
de: Alle

en: Clone
de: Duplizieren

en: Visibility settings
de: Sichtbarkeitseinstellungen

en: Date formats
de: Datumformate

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Multilingual content
de: Mehrsprachiger Inhalt

en: Redirects
de: Weiterleitungen

en: Source language
de: Ausgangssprache

en: URL aliases
de: URL-Aliase

en: Block languages
de: Blocksprachen

en: Entity translation
de: Entitätsübersetzung

en: Target language
de: Zielsprache
