Translation Clone (7.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Custom breadcrumbs
gl: Migas de pan personalizadas

en: All
gl: Todo

en: Clone
gl: Clonar

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: Date formats
gl: Formatos de data

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Source language
gl: Lingua fonte

en: URL aliases
gl: Alias de URL
