Translation Clone (7.x-2.0-rc1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: All
he: הכל

en: Clone
he: שכפול

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: Date formats
he: תבניות תאריך

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Source language
he: שפת מקור

en: URL aliases
he: כתובות URL חילופיות
