Translation Clone (7.x-2.0-rc1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: All
id: Semua

en: Clone
id: Kloning

en: Visibility settings
id: Pengaturan visibilitas

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Source language
id: Sumber bahasa

en: URL aliases
id: Alias URL
