Translation Clone (7.x-2.0-rc1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: All
ja: すべて

en: Clone
ja: 複製

en: Visibility settings
ja: 表示の設定

en: Date formats
ja: 日付書式

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Source language
ja: 元言語

en: URL aliases
ja: URL エイリアス
