Translation Clone (7.x-2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Date formats
lt: Datos formatai

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: URL aliases
lt: URL pervadinimai
