Translation Clone (7.x-2.0-rc1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: All
th: ทั้งหมด

en: Clone
th: โคลน

en: Visibility settings
th: ตั้งค่าการแสดงผล

en: Date formats
th: รูปแบบวันที่

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: URL aliases
th: เป็นการกำหนด URL เฉพาะให้กับ Terms
