Translation Clone (7.x-2.0-rc2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Custom breadcrumbs
es: Enlaces de ayuda a la navegación personalizados

en: All
es: Todo(s)

en: Clone
es: Clonar

en: Visibility settings
es: Opciones de visibilidad

en: Date formats
es: Formatos de fecha

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Multilingual content
es: Contenido multi idioma

en: Source language
es: Idioma de origen

en: URL aliases
es: Alias de URL

en: Block languages
es: Idiomas de bloque
