Translation Clone (7.x-2.0-rc2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Custom breadcrumbs
hu: Egyedi morzsaútvonalak

en: All
hu: Mind

en: Clone
hu: Klónozás

en: Visibility settings
hu: Láthatósági beállítások

en: Date formats
hu: Dátumformátumok

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Multilingual content
hu: Többnyelvű tartalom

en: Source language
hu: Forrás nyelve

en: URL aliases
hu: Útvonalálnevek

en: Block languages
hu: Blokk nyelvek

en: Entity translation
hu: Entitásfordítás
