Translation Clone (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: All
ar: الكل

en: Clone
ar: استنساخ

en: Visibility settings
ar: إعدادات العرض

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: URL aliases
ar: بدائل المسارات
