Translation Clone (7.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: All
da: Alle

en: Clone
da: Klon

en: Visibility settings
da: Indstillinger for synlighed

en: Date formats
da: Datoformater

en: Multilingual
da: Sprog

en: Source language
da: Kildesprog

en: URL aliases
da: URL-aliaser

en: Entity translation
da: Enheds oversættelse
