Translation Clone (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: All
fa: همه

en: Clone
fa: تکرار

en: Visibility settings
fa: تنظیمات وضعیت نمایش

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: URL aliases
fa: نام‌های مستعار
