Translation Clone (7.x-2.0-rc2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: All
oc: Tot

en: Clone
oc: Clonar

en: Visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Multilingual content
oc: Contengut multilingüe

en: Source language
oc: Lenga d'origine

en: URL aliases
oc: Aliàs d'url

en: Block languages
oc: Lengas del blòt

en: Entity translation
oc: Traduccion d'entitat
