Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Priority
ar: الأولوية

en: unpublished
ar: غير منشور

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: category
ar: التصنيف

en: High
ar: مرتفعة

en: n/a
ar: غير متوفر

en: type
ar: النوع

en: Created
ar: الإنشاء

en: Filter
ar: انتقاء

en: Normal
ar: طبيعي

en: Domain
ar: النطاق

en: Ignore
ar: تجاهل

en: published
ar: منشور

en: Refine
ar: تحسين

en: Undo
ar: تراجع

en: any
ar: أياً

en: not published
ar: غير منشور

en: not sticky
ar: غير مُثَبَّت

en: sticky
ar: مُثَبَّت

en: not promoted
ar: غير مُرَق

en: promoted
ar: مُرَقَّى

en: Complete
ar: تام

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: Show only items where
ar: مواصفات انتقاء المحتوى المعروض

en: Any
ar: أي من

en: Outdated translation
ar: ترجمة قديمة

en: original
ar: الأصلية

en: Translations of %title
ar: ترجمات %title

en: and where %property is %value
ar: وحيث %property هي %value

en: where %property is %value
ar: عندما يكون %property هو %value

en: and where
ar: وحيث
