Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Priority
bg: Приоритет

en: Reset
bg: Рестартирай

en: category
bg: категория

en: High
bg: Силна

en: type
bg: тип

en: Created
bg: Създадено

en: Filter
bg: Филтър

en: Original
bg: Оригинал

en: published
bg: публикувано

en: Refine
bg: Подобряване

en: Undo
bg: Отмени

en: any
bg: всички

en: not published
bg: непубликувано

en: not sticky
bg: Незакрепена

en: sticky
bg: Закрепена

en: not promoted
bg: не промотирано

en: promoted
bg: промотирано

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Show only items where
bg: Показва само елементите, които

en: Outdated translation
bg: Неактуален превод

en: Untranslated
bg: Непреведен

en: Translations of %title
bg: Преводи на %title
