Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: type
bo: རིགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Refine
bo: ལེགས་སྒྲིག

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: any
bo: གང་རུང

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: not sticky
bo: འགོ་ལ་སྦྱར་མེད་པ

en: sticky
bo: འགོ་ལ་སྦྱར་བ

en: not promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་མེད་པ

en: promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Show only items where
bo: གཤམ་གྱི་ཆ་རྐྱེན་དང་མཐུན་པའི་དོན་ཚན་ཁོ་ན་མངོན་པ།

en: Any
bo: གང་རུང

en: Outdated translation
bo: དུས་ཡོལ་བའི་སྒྱུར་ཡིག

en: Multilanguage
bo: སྐད་མང་།

en: original
bo: ཐོག་མ

en: Translations of %title
bo: %title་ཡི་ཡིག་སྒྱུར

en: and where %property is %value
bo: མ་ཚད་%property་ནི་%value་ཡིན་པ

en: where %property is %value
bo: %property ་ནི་%value་ཡིན་པ

en: and where
bo: ད་དུང་
