Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Priority
bs: Prioritet

en: category
bs: kategorija

en: High
bs: Visoko

en: type
bs: tip

en: Created
bs: Kreiran

en: Normal
bs: Normalno

en: published
bs: objavljen

en: Refine
bs: Rafiniraj

en: Undo
bs: Povrati

en: not published
bs: nije objavljen

en: not sticky
bs: nije zalijepljen

en: sticky
bs: zalijepljen

en: not promoted
bs: nije promoviran

en: promoted
bs: promoviran

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik

en: Show only items where
bs: Prikaži samo stavke gdje

en: Outdated translation
bs: Prevod je zastarjeo

en: Translations of %title
bs: Prevod za %title
