Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Refine
dz: ཡང་དག་བཟོ་ནི་

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།

en: not sticky
dz: རྩི་ཅན་མེན་མི།

en: sticky
dz: རྩི་ཅན།

en: not promoted
dz: ཡར་བསྐྱེད་མ་འབད་མི།

en: promoted
dz: ཡར་བསྐྱེད་འབད་ཡོདཔ།

en: Show only items where
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་རྐྱངམ་གཅིག་ག་སྟེ་ལུ་སྟོན།
