Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: category
el: κατηγορία

en: High
el: Υψηλό

en: n/a
el: δ/υ

en: type
el: τύπος

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Normal
el: Κανονικό

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Refine
el: Εμπλουτισμός

en: Undo
el: Αναίρεση

en: any
el: οποιοδήποτε

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: not sticky
el: μη μόνιμο

en: sticky
el: μόνιμο

en: not promoted
el: μη προβιβασμένο

en: promoted
el: προβιβασμένο

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Show only items where
el: Να εμφανιστούν μόνο τα στοιχεία όπου

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Outdated translation
el: Ξεπερασμένη μετάφραση

en: Untranslated
el: Αμετάφραστο

en: Multilanguage
el: Πολυγλωσσικό

en: original
el: πρωτότυπο

en: Translations of %title
el: Μεταφράσεις του %title

en: Source language
el: Γλώσσα προέλευσης

en: and where %property is %value
el: και όπου %property είναι %value

en: where %property is %value
el: όπου %property είναι %value

en: and where
el: και όπου
