Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: Reset
eo: Restarigu

en: category
eo: kategorio

en: High
eo: Alta

en: type
eo: tipo

en: Created
eo: Kreita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Ignore
eo: Ignoru

en: published
eo: publikigita

en: Refine
eo: Rafinu

en: Undo
eo: Malfaru

en: any
eo: iu ajn

en: not published
eo: ne publikigita

en: not sticky
eo: ne listita supre

en: sticky
eo: listita supre

en: not promoted
eo: ne pligravigita

en: promoted
eo: pligravigita

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: Show only items where
eo: Montru nur erojn kie

en: Outdated translation
eo: Neĝisdata traduko

en: Translation overview
eo: Traduka superrigardo

en: Translations of %title
eo: Tradukoj de %title
