Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Priority
gl: Prioridade

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: category
gl: categoría

en: High
gl: Alta

en: n/a
gl: n/d

en: type
gl: tipo

en: Created
gl: Creado

en: Ignored
gl: Ignorado

en: Filter
gl: Filtro

en: Domain
gl: Dominio

en: Ignore
gl: Ignorar

en: Original
gl: Orixinal

en: published
gl: publicado

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: any
gl: calquera

en: not published
gl: non publicado

en: not sticky
gl: non pegañoso

en: sticky
gl: pegañoso

en: not promoted
gl: non promocionado

en: promoted
gl: promocionado

en: Complete
gl: Completa

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Show only items where
gl: Amosar só os elementos nos que

en: Any
gl: Calquera

en: Outdated translation
gl: Traducción atrasada

en: Out-of-date
gl: Caducado

en: Untranslated
gl: Sen traducir

en: Translation overview
gl: Resumo da traducción

en: original
gl: orixinal

en: Translations of %title
gl: Traduccións de %title

en: Up-to-date translation
gl: Tradución actualizada

en: Source language
gl: Lingua fonte

en: High priority
gl: Prioridade alta

en: completed translation
gl: traducción completa

en: out-of-date translation
gl: tradución caducada

en: untranslated content
gl: contido non traducido

en: with a note
gl: cunha nota

en: and where %property is %value
gl: e onde %property é %value

en: where %property is %value
gl: onde %property é %value

en: and where
gl: e onde
