Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Priority
he: עדיפות

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Reset
he: איתחול

en: category
he: קטגוריה

en: High
he: חזק

en: n/a
he: -ללא-

en: type
he: סוג

en: Created
he: נוצר

en: Filter
he: סינון

en: Normal
he: נורמלי

en: Domain
he: דומיין

en: Ignore
he: התעלמות

en: published
he: פורסם

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: any
he: הכל

en: not published
he: לא פורסם

en: not sticky
he: לא דביק

en: sticky
he: דביק

en: not promoted
he: לא קודם

en: promoted
he: קודם

en: Complete
he: השלמה

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Show only items where
he: הצגת פריטים רק כאשר

en: Any
he: הכל

en: Outdated translation
he: תרגום מיושן

en: Untranslated
he: לא מתורגם

en: Multilanguage
he: מרובה שפות

en: original
he: מקורי

en: Translations of %title
he: תרגומים של %title

en: Source language
he: שפת מקור

en: and where %property is %value
he: וכאשר ה%property הוא %value

en: where %property is %value
he: כאשר ה%property הוא %value

en: and where
he: וכאשר
