Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: Priority
hr: Prioritet

en: Reset
hr: Poništi

en: category
hr: kategorija

en: High
hr: Visoka

en: n/a
hr: nije dostupno

en: type
hr: vrsta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Normal
hr: Normalno

en: Domain
hr: Domena

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: published
hr: objavljeno

en: Refine
hr: Pročisti

en: Undo
hr: Poništi

en: any
hr: bilo koji

en: not published
hr: nije objavljeno

en: not sticky
hr: nije ljepljivo

en: sticky
hr: ljepljivo

en: not promoted
hr: nije promovirano

en: promoted
hr: promovirano

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Show only items where
hr: Pokaži samo stavke gdje

en: Any
hr: Bilo koji

en: Outdated translation
hr: Zastarjeli prijevod

en: Untranslated
hr: Neprevedeno

en: Multilanguage
hr: Višejezičnost

en: original
hr: izvornik

en: Translations of %title
hr: Prijevodi za %title

en: and where %property is %value
hr: i gdje %property je %value

en: where %property is %value
hr: gdje %property je %value

en: and where
hr: i gdje
