Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: category
hy: կատեգորիա

en: High
hy: Բարձր

en: type
hy: տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Ignore
hy: Անտեսել

en: published
hy: հրատարակված

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: original
hy: օրիգինալ
