Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: Priority
is: Forgangur

en: unpublished
is: óbirt

en: Reset
is: Endursetja

en: category
is: flokkur

en: High
is: Mikið

en: n/a
is: á ekki við

en: type
is: gerð

en: Created
is: Stofnað

en: Ignored
is: Hunsað

en: Filter
is: Sía

en: Ignore
is: Hunsa

en: Original
is: Upprunalegt

en: published
is: birt

en: Refine
is: Betrumbæta

en: Undo
is: afturkalla

en: not published
is: ekki birt

en: Complete
is: Lokið

en: Language neutral
is: Tungumál hlutlaust

en: Translation overview
is: Yfirlit þýðinga
