Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: category
ka: კატეგორია

en: High
ka: მაღალი

en: type
ka: ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Domain
ka: დომენი

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: any
ka: ნებისმიერი

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: not sticky
ka: არ არის მიმაგრებული

en: sticky
ka: მიმაგრებულია

en: not promoted
ka: არ არის წარმოჩენილი

en: promoted
ka: წარმოჩენილი

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა
